Bilgilendirme!
Tüm Siparişlerde Kargo Ücretsizdir!
Propia Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Bakım Seti Alımlarına Peluş Çanta Hediye!

İşlem ve Ödeme Güvenliği

İŞLEM VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel verileriniz (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta, telefon numarası vb.) sizlerden talep edilmekte ve işlenmektedir. Propia bünyesinde toplanan bu bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması ve Çerezlere İlişkin Politika’ya ve ilgili yasal mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgilere veri sahibi olarak yalnızca siz ulaşabilir ve bu bilgileri web sitesi üyesi olan Müşteri sıfatıyla sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi, Müşteri olarak sizin açık rızanız olmaksızın mümkün değildir. Üyelik hesabınıza yönelik şifrelerin gizliliği ve erişim güvenliği de bu sebepten sizlerin sorumluluğundadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Propia.com’da kredi veya banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme sayfalarında kart bilgileri SSL sertifikasıyla şifrelenerek banka sistemine gönderilir. Bu sayfada girdiğiniz bilgiler Propia tarafından görüntülenmemektedir. Bankadan gelen cevaba göre ödemeniz gerçekleşir ve siparişiniz işleme alınır.

İşbirliği içinde olduğumuz Ödeme Kuruluşuna ait ödeme ve onay sisteminin PCI veri güvenliği standartları ile uyumluluğu, risklerin azalması, güven zafiyetinin ortadan kalkması ve kart sahibinin bilgilerini korumamıza yardımcı olur.

3D Secure Güvenlik Sistemi

3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir çift taraflı kimlik doğrulama sistemidir.

3D Secure sisteminde ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bilebileceği SMS doğrulama kodu sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede Müşterilerimizin kredi kartlarının yetkisiz kişilerce internet ortamında kullanımının engellenmesi amaçlanmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartları hakkında 27/09/2016 tarihli ve 29840 sayılı yönetmelik değişikliği gereği kozmetik sektöründe taksit uygulaması an itibariyle kaldırılmıştır. Bu sebeple siparişinizin ödemesi banka veya kredi kartı ile tek çekim olarak alınır, taksit uygulanamaz. Mevzuatta söz konusu olabilecek olan değişiklikler, ödeme altyapısına da yansıtılacaktır.

Kredi ve banka kartı dışındaki (EFT, havale, kapıda ödeme vb.) ödeme yöntemleri Propia’da henüz kullanılmamaktadır.

Kayıtlı Kart ile Ödeme

Kayıtlı kart ile ödeme sadece sizin onayınız doğrultusunda “Abonelik” modelinde uygulanmaktadır. Abone olarak vermiş olduğunuz siparişiniz de kart bilgileriniz onayınız doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz ve BDDK lisanslı ödeme hizmeti kuruluşunca güvenli bir altyapıda saklanmaktadır. Bilgileriniz Propia çalışanları ve üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. Kredi kartı bilgilerinizi güvenle kaydedilir. Bu sayede bir sonraki gönderiniz zaman harcamadan ilgili tarihte gönderilerek, ödemeniz otomatik olarak kredi kartınızdan çekilmektedir. Kayıtlı kredi kartı bilgilerinize her zaman değiştirebilirsiniz.